Zbiórka elektrośmieci
Uwaga! Ważna informacja 🙂 SP3 przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” Od jutra do 23 maja włącznie ogłaszamy ZBIÓRKĘ ELEKTROŚMIECI. W zamian za zebrany zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny otrzymamy bon, który możemy zamienić na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, […]









